Toner Lexmark 62D2X00, black, 45 k, MX711de , MX711dhe , MX810dfe, MX810dme , MX810dpe , MX810dxfe , MX810dxme , MX810dxpe , MX811dfe ,MX811dme , MX811dpe , MX811dxfe , MX811dxme , MX811dxpe , MX812dfe ,MX812dme , MX812dpe , MX812dxfe , MX812dxme , MX812d

1.243,67 RON
Costurile de livrare nu sunt incluse
Comenzi telefonice - office@megashop.ro, 0373 78 39 91office@megashop.ro, 0373 78 39 91, Luni - Vineri 9 - 18
Cod produs - SKU: 62D2X00